Wesele i ślub to najważniejsze uroczystości w życiu, jak je zorganizować, aby pozostały na długo w pamięci ?
Wednesday December 12th 2018

Zespół weselny, czyli najważniejszy czynnik udanego wesela

zespół weselnyZespół weselny jest z pewnością najważniejszym czynnikiem udanego wesela i chyba wszyscy co mają organizowanie wesela i samo wesele już za sobą wiedzą o tym doskonale. Wiadomo trzeba wszystko dobrać aby było jak najlepiej. Musi być odpowiednia sala weselna, nie za duża żeby goście nie „zniknęli” ale też nie za mała by się nie gnieść na parkiecie, bądź przy stołach. Dobra jedzenie i odpowiednie miejsce na pewno także sprzyja lepszej atmosferze, ale ten zabawowy klimat wprowadza właśnie zespół weselny.

Zespół weselny

Jak wybrać ?

Wiele przyszłych młodych par kieruje się głównie podpowiedziami kogoś z rodziny lub znajomych, którzy opowiadają zachwyceni jakie świetne wesele było jak grał zespół „taki a taki”. No może i dla nich było ale czy dla Was również będzie to nie wiadomo. Nie raz można znaleźć ogłoszenia typu:

Zespół weselny poszukiwany, disco polo i biesiada obowiązkowa.

lub

Poszukuję zespołu weselnego. Bez disco polo i przaśnych przyśpiewek.

No i dwa ogłoszenia i każdy poszukuje innego zespołu weselnego. Co z tego, że wujek świetnie się bawił przy zespole, który grał „Majteczki w kropeczki” czy „Mydełko Fa” i inne tego rodzaju hity. A kolega zachwycał się, bo zespół zagrał na weselu chyba całą dyskografię Dżemu, było super blues do 5 rano non-stop.

Dlatego nie ma co ślepo ufać w polecenia. Oczywiście warto zobaczyć co dany zespół weselny proponuje, jaki ma repertuar, posłuchać jak grają itd. Każdy spodziewa się czegoś innego od zespołu weselnego, każdy inaczej widzi swoje wesele, dlatego na rynku muzycznym, w branży weselnej działa tyle zespołów weselnych. Każdy chce czegoś innego i jest w czym wybieracie.

Jedno jest pewne, nie ma co się śpieszyć, zachwycać od razu. Spokojnie podejść do tematu, upewnić się, że tak, to właśnie ten zespół weselny będzie idealny na nasze przyjęcie. W końcu wesele urządza się tylko raz w życiu (zazwyczaj).

zobacz: Orkiestra na wesele

Pages

Interesting Sites

    Archives