Wesele i ślub to najważniejsze uroczystości w życiu, jak je zorganizować, aby pozostały na długo w pamięci ?
Wednesday December 12th 2018

Planowanie wesela, najlepszego, wymarzonego

zespół na wesele

Skoro jesteśmy po zaręczynach więc planujemy zawrzeć związek małżeński za jakiś rok czasu, termin ślubu i wesela ciągle jest sprawą wymagającą pewnych ustaleń, bo musimy to wszystko jakoś zorganizować a przede wszystkim zsynchronizować.

Głównie dla nas niebywale istotna jest muzyka, wobec tego musimy się postarać, ażeby znaleźć ciekawy zespół muzyczny i oprawę muzyczną ślubu, to są dla nas najważniejsze rzeczy. My także nieco muzykujemy w związku z tym jest to tak ważne. Niestety kilka razy byliśmy na weselu gdzie zespół na wesele „położył” świetną zabawę, bo albo bardzo licho grali, bądź licho wypadli wokalnie, albo po prostu się obijali i były nudy co 3 utwory pauza po piętnaście albo dwadzieścia minut. Dla nas to żenada.

Jak na razie słyszeliśmy na żywo tylko jeden zespół na weselu, który nam się spodobał, wokalistka świetnie śpiewała, wokalista także przyzwoicie a dodatkowo były akustyczne instrumenty perkusja i saksofon. lubię saksofon, szczególnie taki zachrypnięty. Na przyjęcie weselne doskonały, ponieważ wybornie sprawdza się nie tylko na scenie, lecz też zagra coś przy wyjściu do kościoła, bądź będzie wtórował gościom weselnym podczas śpiewania przy stole. Co prawda mój tata chciałby akordeon, ale dla mnie akordeon to trochę nie te klimaty, jakich chcę.

Na razie poszukujemy dalej. Przyjęcie weselne będzie w Łodzi, ale  zespołu muzycznego na wesele szukamy w rozmaitych lokalizacjach, byle nie za daleko. Może to być zespół na wesele z Warszawy, czy Krakowa, byle dawali czadu i zabawiali wszystkich gości weselnych. Byle nie żadnym disco polo, chociaż ociupinkę może być, albowiem niektórzy lubią takie klimaty, jednakże dla mnie to nie do słuchania.

Ja nie wyobrażam sobie co to będzie jak orkiestra na wesele to już poważny problem, a tu jeszcze trzeba znaleźć odpowiednie miejsce na przyjęcie weselne, kogoś kto wykona dekorację w kościele i na sali weselnej, operatora kamery, fotografa i nauczyć się wywijać na parkiecie w jakiejś szkole tańca, aby pierwszy taniec wypadł jak w „Tańcu z gwiazdami”, nie myśląc już, że trzeba dobrać suknię ślubną i garnitur dla mojego przyszłego. Trochę to będzie trwało, lecz wesele wyprawia się tylko raz.

Pages

Interesting Sites

    Archives