Wesele i ślub to najważniejsze uroczystości w życiu, jak je zorganizować, aby pozostały na długo w pamięci ?
Wednesday December 12th 2018

Wspaniałe wesele i dobry fotograf

Zapewne nawet Ci co jeszcze o tym nie myśleli zdają sobie sprawę, że ceremonia ślubu i uroczystość weselna to jedne z najważniejszych uroczystości w życiu każdego człowieka. Stąd też oprócz tego, że pragniemy aby wszystko przebiegło tek jak zaplanowaliśmy i było to nasz wspaniałe wesele i ślub to chcemy też mieć po nim jakieś wspomnienia „namacalne”, coś co możemy komuś pokazać z kimś się podzielić tymi emocjami, które towarzyszyły nam tamtego dnia.

fotograf na ślub

Fotograf czy kamerzysta ?

A może pełen serwis ? Od tego zaczynają się dylematy przyszłej Młodej Pary rozpoczynającej planowanie uwiecznienia wspomnień ze swoich uroczystości.

Tutaj ciężko jest podpowiedzieć, bo jak wiadomo każdy lubi coś innego. Zarówno wybór samego fotografa na wesele, czy kamerzysty zapewni nam odpowiednią pamiątkę z którą będziemy mogli się podzielić z tymi, którzy osobiście nie uczestniczyli w naszej imprezie. Ale pozostaje pytanie jak znaleźć dobrego kamerzystę na wesele a jak fotografa ?

Fotograf na wesele

Ostatnio to właśnie fotograf jest częściej wybierany do uwiecznienia naszych pięknych chwil podczas ślubu i wesela. Taka moda. Ale znaleźć dobrego fotografa ślubnego, który przygotuje nam świetny reportaż ze ślubu i z wesela, taki który znakomicie odda wszystkie emocje już nie jest tak prosto.

Ważne żeby zapoznać się z obecnie panującymi trendami, da nam to jakieś spektrum oczekiwań co do tego co chcemy zobaczyć na zdjęciach. Na pewno przekonamy się o tym przeglądając kolejne portfolio fotografa ślubnego, ale warto skonfrontować to z tym co się dzieje na świecie wśród fotografów zajmujących się uwiecznieniem tych niezapomnianych chwil.

Wedding Photojournalist Association® | WPJA®

Na tej stronie i innych podobnych można znaleźć dokonania fotografów weselnych z całego świata, najlepszych w dziedzinie ślubnego, czy też weselnego fotoreportażu. Rzecz jasna to co podoba się innym i co jest trendy nie musi się Wam podobać i nie koniecznie musicie tego oczekiwać od fotografa którego chcecie wybrać. Ale warto poznać prace innych ludzi z branży, żeby mieć ogólnie jakiś pogląd.

A o kamerzyście na ślub i wesele napiszę następnym razem.

Pages

Interesting Sites

    Archives